Стартував ІІІ районний етап у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 02.04.2024 16:20

🫶На базі Клішковецького ЗЗСО ім. Леоніда Каденюка Клішковецької громади, у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», 2 квітня 2024 року стартував ІІІ районний етап змагань з волейболу серед юнаків та дівчат територіальних громад Дністровського району.

🫱На заході були присутні заступник начальника Дністровської районної військової адміністрації Віталій ПОПОВ та т.в.о начальника служби у справах дітей районної військової адміністрації, член оргкомітету Алла ПАНСЬКА

👭Участь у першому турі відбіркових змагань взяли команди Данковецького НВК Хотинської міської ради, Клішковецького ЗЗСО ім. Л. Каденюка Клішковецької сільської ради, Зарожанського ліцею Недобоївської сільської ради, ОЗ «Лівинецький ліцей» Лівинецької сільської ради.

🤾Під час спортивного протистояння школярі продемонстрували сильний, вольовий характер та відточену техніку гри у волейбол.

📝 За результатами першого туру відбіркових змагань з волейболу серед юнаків :

🥇 I місце виборола команда Данковецького НВК Хотинської міської ради;

🥇 ІІ місце - команда Клішковецького ЗЗСО ім. Леоніда Каденюка Клішковецької сільської ради;

🥉 IIІ місце - ОЗ «Лівинецький ліцей» Лівинецької сільської ради.

☝Другий тур відбіркових змагань відбудеться на цій же локації завтра, 3 квітня. До спортивного поєдинку доєднаються команди Вашковецького ліцею Вашковецької сільської ради, Рукшинського ліцею Рукшинської сільської ради , СЗОШ І-ІІІ ст. с. Бабин та ОЗ «Романковецький ліцей ім. К.Ф. Поповича» Сокирянської міської ради.

💛💙Вітаємо спортсменів з високими результатами та бажаємо нових перемог! Дякуємо тренерам за щоденну кропітку працю та професійність!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl