Холявчук Олег Іванович

Фото без описуХолявчук Олег Іванович

22.10.1984-24.05.2022

медаль «Захиснику Вітчизни»

Головний сержант, командир міномета 1-ї мінометної батареї 2-го механізованого батальйону військової частини А 4053 115-ї бригади.

Народився 22 жовтня 1984 року в селі Іванівці Кельменецького району (нині Дністровського району) Чернівецької області. Після закінчення місцевої середньої школи залишився працювати в рідному селі фермером. Захоплювався рибальством, був завзятим грибником, любив грати у футбол. Односельчани характеризують його як позитивну та добру людину, гарним другом, працьовитим ґаздою. Був справедливим та чесним.

До лав Збройних сил України був призваний під час мобілізації 1 березня 2022 року.

Загинув Олег 24 травня 2022 року в зоні бойових дій в місті Сєверодонецьк Луганської області. Похований в рідному селі Іванівці. У нього залишились мати Наталя, батько Іван, дружина Анастасія, донька Маргарита, син Трохим.

Батькам Героя було вручено Пам’ятний лист Пошани та Скорботи за підписом Президента України на знак глибокої вдячності за жертовне служіння у лавах ЗСУ.

23 травня 2023 року на фасаді Івановецького ліцею встановлено меморіальні дошки пам’яті загиблих героїв-іванівчан, серед яких і  Олег Холявчук .