Шевчук Андрій Олексійович

Шевчук Андрій Олексійович

05.07.1991-06.12.2022

орден «За мужність» III ступеня

Народився 7 травня 1991 року в селі Коновка Кельменецького району (нині Дністровський район) Чернівецької області. Після закінчення Коновської початкової та Ленковецької середньої шкіл навчався в Чернівецькому професійно-технічному училищі та здобув спеціальність – плиточник. Після закінчення займався ремонтом та фарбуванням автомашин. Завжди був веселим та життєрадісним хлопцем, душею компанії.

Призваний до лав Збройних сил України в кінці листопада 2022 року. Був водієм 1-го гірсько-штурмового взводу 3-ї гірсько-штурмової роти ВЧ  А3029 та ВЧ А 4267.

6 грудня 2022 року внаслідок мінометного обстрілу отримав поранення несумісне з життям біля села Білогорівка Бахмутського району Донецької області. Похований у рідному селі Коновка 14 грудня 2022 року.

У нього залишились батько, дружина Світлана, донечка Анастасія, бабуся Олена і сестра Наталя.