Накайчук Сергій Миколайович

Дата: 02.04.2024 12:25

Фото без описуНакайчук Сергій Миколайович

04.03.1984-03.02.2023

орден «За мужність та відвагу»

Народився  4 березня 1984 року  в селі Росошани Кельменецького району, нині Дністровський район Чернівецькій області. Після закінчення Росошанівської ЗОШ навчався в Кам’янець-Подільському ПТУ і здобув спеціальність зварювальника.  Впродовж багатьох років займався будівництвом та ремонтом будівель. Завжди відрізнявся відповідальністю та працелюбством, був виважений, добрий та щирий, готовий  усім допомогти.

На військову службу був призваний по мобілізації 1 березня 2022 року. Воїн військової частини А-3092, телефоніст, лінійний наглядач відділення зв’язку, взводу управління 1-ї  протитанкової артилерійської батареї протитанкового артилерійського  дивізіону.

Сергій був справжнім патріотом, вірним сином України. У 2022 році був нагороджений Орденом «За мужність і відвагу».

Загинув воїн 3 лютого 2023 року поблизу населеного пункту Часів Яр Бахмутського району Донецької області. Похований 10 лютого 2023 року в рідному селі Росошани. У нього залишились мама Марія, дружина Олеся, доньки-близнючки Ангеліна та Марина, дідусь і бабуся.

22 вересня 2023 року, на фасаді Росошанівського НВК, встановлено меморіальні дошки пам’яті загиблих героїв-односельчан, серед яких і Сергій Накайчук .