Дата: 03.04.2024 11:41

💢Благодійний Фонд «Об’єднані перемагати»,за сприяння районної військової адміністрації, передав чергову гуманітарну допомогу.

⚡️Директор фонду Володимир МАЛИШ спільно з начальником районної військової адміністрації Віталієм ЯКУБЕНКОМ доставили в Хотинську багатопрофільну лікарню медичні халати, медикаменти та інший медичний інвентар.

💙💛В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги Фонд" Об'єднані перемагати" опікується внутрішньо переміщеними особами, військовослужбовцями, рятівниками, особами з інвалідністю та сім’ями, що опинилися в складних життєвих обставинах.

💝Дякуємо Володимиру МАЛИШУ за турботу і підтримку медичної системи Дністровського району. Добрі справи не залишаються непоміченими, вони дають надію на краще.

🇺🇦 Наша єдність – наша сила!

Об’єднані Перемагати

Володимир Малиш