Дата: 04.04.2024 13:25

📢Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запустила новий інструмент підтримки підприємців.

🤝З метою підвищення конкурентоспроможності українських бізнесів Програма укладатиме з українськими компаніями угоди про партнерство.

☝️У межах угоди про партнерство підприємства отримають до трьох позицій обладнання або маркетингових послуг з переліку найбільш затребуваних в Україні. Натомість бізнеси візьмуть зобов'язання щодо створення робочих місць та збільшення продажів.

✨Обладнання або послуги компанії обиратимуть самостійно.

✔️Зокрема, до переліку обладнання входить холодильне, швейне, розкрійне та хлібопекарське обладнання, комп’ютерні верстати, верстати для лазерного різання й складські стелажі.

✔️Серед маркетингових послуг, які зможуть обрати компанії: послуги з розвитку бренду, допомога з просуванням у пошукових системах, розробка маркетингової стратегії, розробка експортної стратегії, консультаційні послуги з виходу на нові ринки та консультування з питань ощадливого виробництва.

✅Стати партнерами можуть компанії, які:

• Матимуть у штаті від 10 співробітників на момент подання заявки;

• Будуть інвестувати у власний розвиток;

• Готові створити 20 робочих місць та/або згенерувати $1,5 млн від продажів під час реалізації угоди про партнерство.

❗️Прийом заявок - до 30 квітня 2024 року.

📌Детальніше щодо подачі заявки можна ознайомитись за посиланням: https://cutt.ly/ew3Mp7HK.