Дата: 06.04.2024 21:18

👭Спорт є чудовим заняттям для дітей.

💪Змагаючись, вони підвищують свою самооцінку, набувають впевненості у собі, знаходять мотивацію до успіхів у навчанні.

🎉Справжнє свято спортивного азарту і дружби пройшло сьогодні у Хотинській дитячо-юнацькій спортивній школі.

👉Тут за участі заступника начальника районної військової адміністрації Віталія ПОПОВА та т.в.о начальника служби у справах дітей районної військової адміністрації Алли ПАНСЬКОЇ відбулось урочисте відкриття ІІІ (районного) етапу відбіркових змагань з настільного тенісу та футзалу «Пліч-о- пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти Дністровського району, під гаслом «Разом переможемо».

🎾Настільний теніс вважається одним із найпопулярніших видів спорту у світі. Людина, яка грає в настільний теніс, не лише підтримує свою фізичну форму, а й розвивається інтелектуально, адже під час гри потрібно постійно аналізувати ситуацію, миттєво обирати тактику та ефективно застосовувати різні технічні прийоми.

👥Учасники показали свої найкращі навички та майстерність, виборовши вражаючі результати:

🥇І місце – ОЗО «Романковецький ліцей ім. К.Ф. Поповича» Сокирянської міської ради;

🥈 ІІ місце – Керстенецька гімназія Недобоївської сільської ради;

🥉ІІІ місце – Росошанівський НВК Кельменецької селищної ради.

🪅Цікавими та захоплюючими були і відбіркові ігри з футзалу - командної спортивної гри з м'ячем у залі. Імпровізація, креативність та техніка, контроль м'яча, передачі в обмеженому просторі гравців 6 команд району та запальні вигуки вболівальників додавали учасникам змагань наснаги до перемоги.

⚡В першій групі команд з футзалу переможці визначились наступним чином:

🥇І місце- Хотинський опорний академічний ліцей Хотинської міської ради;

🥈ІІ місце – Рукшинський ліцей Рукшинської сільської ради;

🥉ІІІ місце – Кельменецький ліцей – опорний заклад Кельменецької селищної ради.

⚡В другій групі команд :

🥇І місце – Недобоївський ліцей Недобоївської сільської ради;

🥈ІІ місце – ОЗ «Гвіздівецький ліцей» Сокирянської міської ради;

🥉ІІІ місце – ОЗ «Лівинецький ліцей» Лівинецької сільської ради.

📝Відбіркові змагання ІІІ (районного) етапу шкільних ліг продовжуються. Бажаємо усім учасникам змагань спортивної удачі та перемог.

💙💛Щиро дякуємо дирекції Хотинської ДЮСШ за сприяння у проведенні змагань та директорам і тренерам навчальних закладів за підготовку команд.

🇺🇦В єдності – наша сила!