Аграрії Дністровського району продовжують сівбу зернових та інших культур

Дата: 08.04.2024 14:17

🌾Аграрії Дністровського району продовжують сівбу зернових та інших культур.

‼️Начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО зі своїм заступником Віталієм ПОПОВИМ відвідали ТОВ «Сварог-Буковина» та агропідприємство «Украгро» і ознайомилися із ходом весняно-польових робіт.

🚜Працівники аграрних господарств щодня виходять у поля для проведення весняно-польових робіт, не зупиняючи робочий процес, оскільки, забезпечуючи свій виробничий цикл – вони плекають майбутній урожай, майбутнє країни та наших дітей.

⚡Всі оглянуті господарства забезпечені сучасною технікою, відбувається посів ярих зернових та зернобобових, паралельно проводиться підживлення озимих культур.

🍞Сьогодні, як ніколи, ми розуміємо справжню цінність хліба, розуміємо, наскільки важливо, щоб він був на столах наших українців.

💙💛Віримо в ЗСУ і бережемо Україну!🇺🇦