У громадах Буковини покращують благоустрій

Дата: 09.04.2024 08:48

✨У громадах Буковини покращують благоустрій.

🌳Зокрема, у місцевому парку Глибоки висадили 20 молодих дерев: 14 японських сакур та 6 канадських кленів. Найближчим часом планують висадити інші види квіткових та хвойних дерев.

🌱У Хотинській громаді комунальники сплановують придорожню смугу по одній із вулиць під висадку молодих дерев. Також оновлюють, косять і підсівають газони у місті. Провели генеральне прибирання міського парку з розчищенням доріжок і зелених зон. Крім того, у центрі Хотина висаджують квіти та упорядковують клумби.

☝️У Мамаївській громаді працівники сільської ради провели толоку. Вони прибрали територію стадіону. Тепер жителі громади зможуть у більш комфортних умовах спостерігати за спортивними подіями та відпочивати.

🧹Також у Новодністровську проводять місячник санітарної очистки, благоустрою та озеленення території міста. Планують прибрати всю територію громади, зокрема впорядкувати сміттєзвалище, кладовище, зону відпочинку на березі Дністра.

🫶Дбаємо про красу наших міст, селищ і сіл разом, робимо приємним і комфортним проживання всіх мешканців!