Щотижнева апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів районної військової адміністрації

Дата: 09.04.2024 14:36

‼Сьогодні, під керівництвом Віталія ЯКУБЕНКА, начальника районної військової адміністрації, відбулась щотижнева апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів районної військової адміністрації.

📝Під час наради обговорено питання об’єктових формувань цивільного захисту на території району, окремі питання обороноздатності, оздоровлення дітей військовослужбовців та інших пільгових категорій, соціальні виплати населенню, тощо.

📊Проаналізовано перебіг відбіркових змагань ІІІ (районного) етапу «Пліч о пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» та організаційні моменти фінальних ігор на звання «Чемпіон Дністровського району» з п’яти видів спорту: волейбол (юнаки і дівчата), баскетбол (юнаки і дівчата), футзал, настільний теніс та спортивне орієнтування.

👉Керівники структурних підрозділів прозвітували про основні напрямки своєї діяльності на минулому тижні, виокремили проблемні питання у відповідних галузях й шляхи їх вирішення та визначили пріоритети роботи на поточний тиждень.