Дата: 09.04.2024 15:25

Фото без опису💥Війна в Україні спричинила масову внутрішню міграцію. За даними ООН, станом на 1 січня 2024 року в Україні налічувалося понад 7 мільйонів внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Ці люди потребують житла, адже через бойові дії змушені були покинути свої домівки.
 ‼️Начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО із заступником Віталієм ПОПОВИМ відвідали Лівинецьку громаду, де разом із заступником Лівинецького сільського голови Михайлом ГАРГАУНОМ оглянули приміщення дитячого садка в селі Оселівка, яке вже тривалий час не використовується за призначенням.
  🏫Одним зі швидких способів забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб є реконструкція занедбаних будівель або тих, що раніше мали інше функціональне призначення.
   🧳В наш час, коли  мільйони людей залишилися без захисту та даху над головою,  громади,  які приймали і продовжують приймати людей із зони бойових дій, мусять шукати нові рішення, працювати з європейськими грантовими проєктами аби надати переселенцям прихисток.
  🇺🇦 Забезпечити гідним житлом переселенців — сьогодні одне з головних завдань громад, які їх приймають і де вони можуть інтегруватися в життя громади.