Дата: 12.04.2024 11:00

💰Буковина отримає 8,4 млн грн для підтримки дітей з особливими освітніми потребами.

☝️У Державному бюджеті України на надання підтримки особам з особливими освітніми потребами у 2024 році передбачили понад 304 млн грн цільової субвенції. Її розділять у два етапи.

📍Розподіл частини субвенції здійснюватиметься відповідно до кількісних показників людей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних групах та класах закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти станом на 1 січня 2024 року.

📆Другий етап розподілу відбудеться у вересні, з урахуванням учнів з особливими освітніми потребами, які розпочнуть навчання з нового навчального року.

Департамент фінансів Чернівецької ОДА