В Чернівцях відбувся агрофорум «FIT for Ukraine Буковина: Переробка фруктів та овочів», участь в якому взяла перша заступниця начальника районної військової адміністрації Наталія Решетнік
В Чернівцях відбувся агрофорум «FIT for Ukraine Буковина: Переробка фруктів та овочів», участь в якому взяла перша заступниця начальника районної військової адміністрації Наталія Решетнік.
Форум організовано Чернівецькою обласною адміністрацією спільно з урядовим офісом із залучення та підтримки інвестицій Ukrainelnvest та Проєктом USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу» в рамках серії галузевих аналітичних заходів для інвесторів, зацікавлених у відновленні України, FIT for Ukraine.
В ЕХРО-зоні серед інших товаровиробників області було представлено продукцію мешканців с. Перебиківці Клішковецької громади, ТОВ «Молодіжна аграрна спілка» Сокирянської громади та ТМ "ПАНСІК" Недобоївської громади для ознайомлення та налагодження діалогу, співпраці та комунікації з новими партнерами та інвесторами.
Село Перебиківці Клішковецької громади славиться овочами не лише по всій Україні, але і за її межами. Тут люди вирощують капусту, помідори, кабачки, баклажани, перці, ротонду.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Молодіжна аграрна спілка» Сокирянської громади впевнено входить до числа найбільших виробників та експортерів плодової продукції, продовжує просувати свої плоди на міжнародних ринках.
"ПАНСІК" Недобоївської громади знають не тільки на Буковині, а і далеко за її межами. Для крафтового виробництва соку прямого віджиму використовують різні сорти яблук, до соку не додають цукру.
Також, у форумі брали участь представники Польського агенства з інвестицій та торгівлі (РАІН), польські та румунські підприємства, які працюють в галузі переробки плодоовочевої продукції, іноземні компанії, які зацікавлені в інвестуванні в Україну.