Начальник районної військової адміністрації Віталій Якубенко провів робочу зустріч з начальником районного відділу ГУ ДСНС України з НС в Чернівецькій області Василем ЖЕНИХАЄМ

Дата: 16.04.2024 16:05

☝️Під час зустрічі обговорили питання протидії загрозам і реагування на надзвичайні ситуації у природних екосистемах, запобігання фактів спалювання сухої рослинності на території Дністровського району. Зокрема, йшлося про результати проведеного рейду – 36 складених адмінпротоколів на паліїв сухої рослинності. Рятувальники вкотре звертаються до мешканців району не палити суху траву і нагадують про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення вимог законодавства.

👉Також на зустрічі затверджено:

✅плани перевірок Пунктів незламності, відповідно до розпорядження обласної військової адміністрації

✅методичні рекомендації з питань безпеки життєдіяльності у навчальних закладах району

➡️Окрему увагу приділено проблемним питанням та окреслено шляхи їх вирішення. За результатами зустрічі визначено подальші спільні пріоритетні завдання у напрямку запобігання та оперативного реагування на надзвичайні ситуації у районі.