Начальник районної військової адміністрації Віталій Якубенко відвідав одну із локацій Хотинського національного природного парку

Дата: 17.04.2024 09:00

🏞️Хотинський національний природний парк – незвичайне місце з казковими краєвидами.

👉Майже вся територія, яка ввійшла до складу національного парку – це крутий берег Дністра з каньйоном та урвищами, подекуди вкритий лісами.

‼️Начальник районної військової адміністрації Віталій Якубенко відвідав одну із локацій парку, поблизу міста Хотин, де працівники парку облаштовують новий рекреаційно - туристичний об’єкт.

🫱Наразі тут наводять лад – прибирають територію та планують розміщення пасіки, місця відпочинку, розробляють маршрут екологічної стежки.

🐝 Апітерапія, перезавантаження, насолода кришталево чистим повітрям та мальовничими краєвидами – допоможе зняти стрес і відновити своє фізичне та ментальне здоров’я нашим мужнім військовослужбовцям.

🌀Постійне напруження, хвилювання і стреси негативно позначаються на нервовій системі та стані здоров’я в цілому, тому маємо дбати про емоційний стан кожного українця.

🇺🇦Наша держава – країна сміливих і чудових людей. Завдання кожного – продовжувати працювати, підсилювати наше військо та наближати перемогу.

Національний природний парк "Хотинський"