В районі продовжується робота по проведенню моніторингу харчоблоків

Дата: 17.04.2024 15:00

🌀Продовжується робота по проведенню моніторингу харчоблоків закладів загальної середньої та дошкільної освіти  Дністровського району, згідно  доручення Чернівецької ОВА № 7-Г від 12.02.2024 року «Про проведення моніторингу роботи харчоблоків закладів загальної середньої та дошкільної освіти області в умовах воєнного стану на 2024 рік».
 👉 Перша заступниця начальника районної військової адміністрації Наталія РЕШЕТНІК спільно з спеціалістами Дністровського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області сьогодні здійснили спільні комісійні обстеження організації харчування в середній загальноосвітній школі І-ІІ ступенів та дошкільному навчальному закладі села Мошанець Кельменецької селищної ради.
   ☝️Перевірка проводилась  на відповідність вимог законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та санітарного законодавства.
  💦Також було проведено санітарно-епідеміологічний нагляд за дотриманням вимог санітарного законодавства на об’єкті системи водопостачання та водовідведення населеного пункту.
 🇺🇦Реформа шкільного харчування, ініційована першою леді України Оленою ЗЕЛЕНСЬКОЮ - це щире бажання дати нашим дітям найкраще.
    💛💙Діти мають харчуватися якісно і безпечно!