FPV-дрони закупили для 107 бригади Сил ТрО

Дата: 18.04.2024 09:00

Руслан Запаранюк

Передали захисникам перші 100 дронів, виготовлених буковинським підприємством.

💰FPV-дрони закупили для 107 бригади Сил ТрО. Вони сертифіковані і пройшли усі необхідні випробування.

Пташки забрали бойовий офіцер, командир 107 бригади Сил ТрО, підполковник Ігор Ісаченко та бійці роти ударних безпілотників.

💰На придбання дронів ми виділили з обласного бюджету 3,9 млн грн. Їх загальна кількість — 250 одиниць. Решту плануємо передати найближчим часом. Вкотре вдячний депутатському корпусу Чернівецької обласної ради за підтримку нашої ініціативи.

Підтримка ЗСУ — на першому місці!

📍Для нас принципово важливим було закупити квадрокоптери в одного з буковинських виробників, адже це і підтримка місцевого бізнесу, і забезпечення робочими місцями, і внесок у розвиток економіки області.

Зрештою, так і сталося. Пишаюся нашими працьовитими земляками і дякую за якісну роботу!

🤝А ми працюємо далі. Перебуваємо на постійному зв’язку із нашими військовими, вивчаємо потреби та запити і, разом з волонтерами та зарубіжними партнерами, забезпечуємо їх усім необхідним.

🪖Передані квадрокоптери, разом із іншою технікою, яку ми регулярно відправляємо на передову, збережуть життя нашим захисникам і допомагатимуть відвойовувати захоплені ворогом українські землі.

🇺🇦Разом переможемо!

Слава Україні!