Дата: 19.04.2024 11:00

🏥Буковинці можуть безкоштовно зробити комп’ютерну томографію (КТ) у п’яти медзакладах краю. Йдеться про ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» та ОКНП «Чернівецька лікарня швидкої медичної допомоги» у Чернівцях, а також КНП «Сторожинецька БЛІЛ», КНП «Вижницька БЛІЛ» та КНП «Сокирянська лікарня».

🤝Усі заклади отримали комп’ютерні томографи за програмою Президента України «Велике будівництво» та мають підписаний договір з НСЗУ на амбулаторну допомогу.

👨‍⚕️Для того, аби зробити обстеження безоплатно, потрібно взяти направлення від сімейного лікаря або профільного фахівця.

📍Адреси лікарень із комп’ютерними томографами:

- ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня» – м. Чернівці вулиця Головна,137;

- ОКНП «Чернівецька лікарня швидкої медичної допомоги» – м. Чернівці, вулиця Фастівська, 2;

- КНП «Сокирянська лікарня» – м. Сокиряни вулиця Ольги Кобилянської, 43;

- КНП «Сторожинецька БЛІЛ» – м. Сторожинець вулиця Видинівського, 22;

- КНП «Вижницька БЛІЛ» та – м. Вижниця, вулиця Бурги, 5.

📃Також на базі ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр» функціонує комп’ютерний томограф. Однак проведення МРТ і КТ тут є безоплатним для пацієнтів з клінічно та морфологічно встановленим діагнозом злоякісного новоутворення в межах відповідного пакета програми медичних гарантій НСЗУ. Направлення пацієнтам із встановленим онкодіагнозом видає лікар, який займається їх лікуванням.

☝️Крім того, буковинці мають змогу безкоштовно зробити магнітно-резонансну томографію у відділенні променевої діагностики ОКНП «Чернівецький обласний медичний діагностично-реабілітаційний центр» за направленням сімейного лікаря або ж профільного фахівця.

Департамент Охорони здоров'я Чернівецької ОДА