Дата: 22.04.2024 16:00

🙋‍♀️Стала відома кількість зареєстрованих абітурієнтів з Чернівецької області у національному мультипредметному тесті – 2024

👩‍💻За даними Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти бажання проходити тестування в Чернівецькій області виявили 6759 (у 2023 році – 6762) осіб.

📚Вибираючи предмет додаткового блоку, вступники Буковини надали перевагу англійській мові – 2261 (33,5%), біології – 1727 (25,6%) та географії - 1492 (22,1%). З решти предметів кількісні показники наступні: українська література – 938 (13,9%), фізика – 183 (2,7%), хімія – 97 (1,4%), німецька – 34 (0,5%) та французька – 23 (0,3%) мови.

🛑Важливі додаткові дати у проведенні НМТ-2024 є такими:

⭐️Окрім основного періоду реєстрації, передбачено також додатковий період — з 10 травня до 15 травня. У додатковий період зможуть зареєструватися ті учасники, які не змогли цього зробити з поважних причин під час основного періоду реєстрації, та ті, хто реєструвався в основний період реєстрації, але їм було відмовлено в реєстрації.

⭐️Вищезгадані учасники візьмуть участь у додатковій сесії НМТ. Зміни до реєстраційних даних у цьому випадку можна буде внести до 19 травня.

⭐️З 8 травня для зареєстрованих учасників основних сесій НМТ з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ.

⭐️Учасники ж додаткових сесій матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування з 8 липня.

⭐️Основна сесія НМТ відбудеться з 14 травня до 25 червня 2024 року.

⭐️Додаткова сесія триватиме з 11 липня до 19 липня.