Обласний мистецький захід «Кошик єднання»: триває реєстрація

Дата: 24.04.2024 17:00

🙌Обласний мистецький захід «Кошик єднання»: триває реєстрація!

🗓️У межах щорічної Великодньої кампанії #ПисанкаChallenge оголошуємо про прийом заявок на участь у обласному мистецькому заході «Кошик єднання». Захід покликаний допомогти зануритися в українські традиції Великодня, популяризувати народні традиції писанкарства та зберегти українську національну ідентичності.

🤗Запрошуємо усі громади Чернівецької області доєднатися до кампанії.

🗣️Кожна громада представляє:

👉одну великодню композицію, яка складається з прикрашеного кошика наповненого писанками, що розписані учнями та педагогами у вигляді традиційних візерунків.

👉один художній номер, тривалістю до 4 хвилини з тематикою Великодня, яка популяризує українські народні традиції, звичаї, образ України.

📩Заявки подають керівники органів управління у сфері освіти до 29 квітня 2024 року за посиланням: http://surl.li/swjmw

🏢Фінал мистецької кампанії відбудеться 7 травня на базі Чернівецького обласного центру естетичного виховання "Юність Буковини’’.

💫Приєднуйтеся до "Кошика єднання" та розкривайте красу українських національних традицій!