Дата: 25.04.2024 09:00

🇺🇦🇺🇸Президент США Джо Байден підписав документ, схвалений Палатою представників і Сенатом Конгресу США, про надання Україні допомоги на суму 61 млрд дол.

✅Це означає, що рішення остаточне і підлягає найшвидшому виконанню.

Вже за кілька годин США відправлять Україні боєприпаси для ППО, артилерії, ракетних систем, бронетехніку та інші військові засоби.

🤝Вдячний американському народу та його політичним лідерам за колосальну підтримку України у боротьбі проти російської агресії.

Дякую Президентові України Володимиру Зеленському, керівнику Офісу Президента Андрію Єрмаку та усій команді дипломатів за вагому роботу щодо відстоювання і захисту наших національних інтересів на міжнародній арені!

Дякую ЗСУ за щоденний захист, кожному захиснику і кожній захисниці за жертовність та героїзм!

💙💛Разом переможемо!