26 квітня - Міжнародний день пам'яті про Чорнобильську катастрофу і Міжнародний день пам'яті жертв радіаційний аварій та катастроф

Дата: 26.04.2024 10:30

🌀Минає тридцять вісім років від тієї весняної ночі, коли відбулася страшна аварія на Чорнобильській атомній електростанції.

👉Сувора і трагічна реальність, яка настала після вибуху привела нас до іншого сприйняття світу, тому що такої техногенно-екологічної катастрофи людство ще не знало. Чорнобиль став чорною міткою на майбутнє тисячоліття.

👥В Дністровському районі проживають 505 осіб зі статусом чорнобильця. Це учасники ліквідації, потерпілі внаслідок аварії, діти потерпілих внаслідок аварії, дружини померлих учасників ліквідації наслідків аварії.

📝Державою профінансовано оздоровлення вказаних категорій на суму понад 23 тис. грн, на харчування - понад 283 тис. грн., за пільговими рецептами відпущено ліків на суму понад 33 тис. грн.

💥Російська агресія показує, яку величезну небезпеку може становити ядерна енергія під час війни. Найбільша в Європі Запорізька атомна електростанція утримується російськими військами, масовані ракетні обстріли України, до яких вдається ворог, несуть світові реальну загрозу ядерної катастрофи.

💪Українці знову ціною власного життя і здоров’я рятують світ від рашистської навали та ядерної загрози.

🕯️ Сьогодні, у Міжнародний день пам’яті Чорнобильської трагедії схиляю голови перед кожним і кожною, чиє життя та здоров’я забрав «мирний атом».

💙💛Щиро бажаю усім ліквідаторам страшної аварії міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Нехай сонце зігріває Вас своїм теплом ще багато-багато років, а поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

🇺🇦 З Україною в серці, разом до Перемоги!