Вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2024 11:00

‼️Зранку 26 квітня начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО разом із своїми заступниками, колективом районної військової адміністрації спільно з працівниками Дністровської районної ради вшанували пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи.

💨 Сьогодні 38-і роковини страшної трагедії, яка стала символом наймасштабнішої техногенної катастрофи ХХ століття. Ми маємо пам’ятати героїчний подвиг учасників ліквідації та зберігати пам'ять про минулу трагедію, яка нас вчить цінувати життя.

💥Аварія на Чорнобильській АЕС торкнулася життя кількох поколінь і завдала непоправних втрат. Спричинила забруднення навколишнього середовища, на довгі роки, перетворивши територію довкола станції на зону відчуження. Катастрофа позбавила домівок тисячі людей. Проте найголовніше - трагедія забрала та покалічила людські невинні життя.

💛💙 Схиляємо голову перед кожним і кожною, чиє життя та здоров’я забрав «мирний атом».

🕯Вічна пaм’ять Героям!

🇺🇦Життя та Україна переможуть