Гордійчук Євген Григорович

Фото без описуГордійчук Євген Григорович

26.12.1998-20.10.2023

орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Євген родом із села Лукачани Чернівецької області. У 2018-му закінчив Кельменецький професійний ліцей та здобув фах слюсаря з ремонту автомобілів. У 2019-2020 роках проходив строкову службу в ДПСУ. У 2021-2022 роках навчався в коледжі «COSINUS» польському місті Лодзь і працював у компанії «S.I.C». Любив вести активний спосіб життя, кожен його день був у русі, що засвідчують відео, які він любив знімати та монтувати.

У перші дні повномасштабної війни чоловік повернувся з Польщі на Батьківщину та вже наступного дня, 28 лютого 2022 року, приєднався до ТРО Макарівського району Київщини. Допомагав вивозити українців з окупації. А вже 25 квітня мобілізувався до Збройних Сил України. Службу проходив у 5-ій окремій штурмовій бригаді на посаді навідника роти вогневої підтримки.

«Він був одиницею з одиниць. У перші дні повномасштабного вторгнення залишив навчання та роботу і повернувся з-за кордону. За цю незалежність поклали голови мільйони людей і найкращі з нас. Мій чоловік пожертвував своїм найдорожчим – життям!» – зазначила Яна Гордійчук.

Поховали захисника на Лісовому цвинтарі в Києві. У Євгена залишилися батьки та дружина.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №242/2024