Вогнеборці відпрацювали спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту

Дата: 29.04.2024 17:00

▪️Рятувальники 7 державної пожежно-рятувальної частини провели спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту Товариства з обмеженою відповідальністю «Тривіум пекеджинг Україна»

▪️За задумом навчання під час «Повітряної тривоги» зафіксовано влучання крилатою ракетою та безпілотним літальним апаратом в будівлю на території Товариства з обмеженою відповідальністю «Тривіум пекедлжинг Україна», зокрема, в приміщення зберігання лакофарбових матеріалів.

🚒Під час відпрацювання вогнеборці провели розвідку, ліквідували умовну пожежу та провели умовну евакуацію на підприємстві. Також під час навчань рятувальники поспілкувалися з працівниками та на практиці випробували роботу первинних засобів пожежогасіння.

🧑‍🚒Вдосконалення своєї професійної майстерності постійна потреба пожежно-рятувальних підрозділів викликана реаліями сьогодення, а також можливість ще раз продемонструвати громадянам необхідні дії у разі виникнення надзвичайної ситуації.В