В рамках обласної благодійної акції, відвідано дітей пільгових категорій, які проживають на території Дністровського району

Дата: 03.05.2024 10:00

💮Великдень – одне із найбільших християнських свят в Україні, яке символізує перемогу життя над смертю, добра над злом, любові над ненавистю, весняного тепла над холодом.

⚡Напередодні величного свята Дня Христового Воскресіння, в рамках обласної благодійної акції, ініційованої службою у справах дітей обласної військової адміністрації, перша заступниця начальника районної військової адміністрації Наталія РЕШЕТНІК, заступник начальника районної військової адміністрації Віталій ПОПОВ спільно з т.в.о. начальника служби у справах дітей районної військової адміністрації Аллою ПАНСЬКОЮ відвідали дітей пільгових категорій, які проживають на території Дністровського району.

👭З метою підтримки дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах, дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей-інвалідів, дітей, які прибули з територій України, де ведуться бойові дії їх привітали із прийдешніми святами та вручили Пасхальні подарунки, наповнені атрибутами свята,

💛💙 Милосердя і любов – основні християнські заповіді, то ж будьмо добрими один до одного і поділімося світлом величного свята Пасхи.

🇺🇦Наші діти - наше майбутнє!