Кабінет Міністрів України погодив кандидатуру Валентина Пабата на посаду заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO)

Дата: 06.05.2024 10:00

✅Кабінет Міністрів України погодив кандидатуру Валентина Пабата на посаду заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації (заступника начальника обласної військової адміністрації) з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO)

☝️Валентин Пабат – чернівчанин, має вищу освіту: 2003 р. закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, спеціальність – «Лазерна та оптоелектронна техніка», освітньо-кваліфікаційний рівень – спеціаліст; 2010 р. – Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука, спеціальність – «Фінанси», освітньо-кваліфікаційний рівень – спеціаліст; 2000-2003 (вивчення англійської мови за поглибленою програмою), Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, кваліфікація – перекладач зі спеціальності «оптика».

💻Працював інженером програмістом у різних компаніях, зокрема міжнародних, керував технічними відділами різних установ та організацій. До того, як вирішив доєднатися до нашої команди, був начальником виробництва ТОВ «Вест Буковина», м. Чернівці.

💪Переконаний, знання, досвід та вміння Валентина Юрійовича допоможуть ефективно цифровізувати Буковину.