Електронна брошура «Азартні ігри – це лише розвага»

Дата: 14.05.2024 16:00

➡️Державна політика у сфері організації та проведення азартних ігор полягає у запобіганні соціальних ризиків, пов’язаних з з їх організацією та проведенням і захисті прав, законних інтересів, життя та здоров'я громадян, а також боротьба з ігровою залежністю.
👉   В межах інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо небезпеки азартних ігор, загроз ігрової залежності, способів попередження та лікування ігрової залежності, способів запобігання ігрової залежності , контактів закладів, які  надають допомогу особам з ігровою залежністю та особливостей функціонування Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів  пропонуємо ознайомитись  із електронною брошурою «Азартні ігри – це лише розвага».