Яка вартість паспортних послуг

Дата: 15.05.2024 12:00

Яка вартість паспортних послуг❓

☎️Одне з найпоширеніших запитань, з яким звертаються дозвонювачі на «Гарячу лінію» УДМС у Чернівецькій області на номер (0372)-55-04-61, стосується вартості оформлення паспортних документів для громадян України, іноземців та осіб без громадянства.

ℹ️Інформуємо, що від початку року змінилася вартість адміністративних послуг з оформлення таких документів, як:

✅паспорт громадянина України у вигляді ID-картки,

✅паспорт громадянина України для виїзду за кордон,

✅посвідка на тимчасове/постійне проживання,

✅посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон.

☝️При цьому слід мати на увазі, що паспорт громадянина України (ID-картка) вперше оформляється безкоштовно.

💰Вартість оформлення паспорта громадянина України (ID-картка) до 20 робочих днів складає 504 грн.

💰Оформлення паспорта громадянина України (ID-картка) до 10 робочих днів – 874 грн.

💰Оформлення паспорта України для виїзду за кордон до 20 робочих днів – 958 грн. 💰Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон до 7 робочих днів – 1598 грн.

💰Оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні – 1056 грн.

💰Оформлення посвідки на постійне проживання в Україні – 1151 грн.

💰Оформлення посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон – 6867 грн.

❗Якщо оплату за оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки, посвідки на тимчасове/постійне проживання, посвідчення особи без громадянства здійснено до 31.12.2023, паспорта громадянина України для виїзду за кордон – до 31.03.2024, але заяву ще не подано, для отримання адміністративної послуги необхідно здійснити доплату за тарифами, що діятимуть на момент подання відповідної заяви.

💬Нагадуємо, що по платіжному документу на паперовому носії можна отримати адміністративну послугу впродовж трьох років від дня оплати, по електронній квитанції – впродовж календарного року.

Управління ДМС у

Чернівецькій області