В Дністровському районі розпочалася весняна кампанія із пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин від сказу

Дата: 22.05.2024 14:00

🦊Сказ - одна з найнебезпечніших вірусних хвороб, спільних для тварин та людей, яка супроводжується тяжким ураженням центральної нервової системи та у разі зволікання з наданням кваліфікованої медичної допомоги, закінчується летально.

⚡20 травня 2024 року в Дністровському районі розпочалася весняна кампанія із пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин від сказу.

➡️До кампанії залучаються спеціалісти ветеринарної медицини, користувачі мисливських угідь, працівники органів місцевого самоврядування та поліції.

⚡Раніше вакцину поширювали за допомогою авіації, але у період війни, це неможливо. Тому другий рік поспіль, приманки розкладаються вручну на узліссях, на узбіччі доріг, біля річок, на сільськогосподарських угіддях, тощо.

🧊Вакцина створює специфічний імунітет при пероральному застосуванні, вона не виділяє вакцинний вірус зі слиною, тому є безпечною для людей і тварин.

‼️При виявленні приманок, не потрібно брати їх до рук, не руйнувати і не переносити.