Інформаційно-роз’яснювальна робота з громадянами щодо дотримання правил безпечного відпочинку біля водойм

Дата: 22.05.2024 18:00

👉22 травня 2024 року Дністровський районний відділ провів інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами щодо дотримання правил безпечного відпочинку біля водойм на території Сокирянської та Новодністровської територіальних громад.

☝️Рятувальники відвідали водні об’єкти заповнені відпочивальниками та рибалками, і часто більшість з них не замислюється про правила поведінки на річках та озерах.

💬Під час заходу рятувальники вкотре закликали громадян, щоби під час відпочинку дотримувались елементарних правил. Людям нагадали про небезпеку купання та пірнання у непристосованих для цього місцях та закликали не заходити у воду напідпитку. Під час спілкування особливу увагу рятувальники приділили батькам із дітьми. Вони закликали у жодному разі не випускати малечу з поля зору і дозволяти їм купатися лише у присутності дорослих. Окрім того, рятувальники розповіли правила надання першої допомоги потопаючому.

📃Усім відпочивальникам, з ким вдалося поспілкуватись, фахівці служби ДСНС вручили інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням правил безпеки на воді та екстреного номера Служби порятунку «101»!