Працівники Дністровського районного відділу Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу

Дата: 23.05.2024 16:00

👉23 травня працівники Дністровського районного відділу Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення Сокирянської територіальної громади.

💬Під час рейду жителям громади нагадали основні правила пожежної безпеки в екосистемах, вручили навчальні буклети та листівки з основними правилами безпеки, та наголосили на правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів, наголосили про правила відпочинку на водних об’єктах в літній час та нагадали правила поведінки під час повітряної тривоги.

‼️Фахівці ДСНС звернули особливу увагу на випадки отруєння чадним газом та пожежі зі смертельними насліками, що трапилися через людську недбалість та нехтування елементарними правилами пожежної безпеки.