📢Управління соціального захисту населення Дністровської районної державної адміністрації повідомляє:

Дата: 17.07.2024 10:00

‼️З метою поетапного повернення військовослужбовців до цивільного життя, підтримки сімейних стосунків та попередження їх психоемоційного вигорання, додаткової соціальної підтримки дітей загиблих/померлих Захисників і Захисниць України, розпорядженням Чернівецької обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації) від 28.06.2024 № 599-р внесено зміни до Порядку надання грошової допомоги Захисникам і Захисницям України, військовим капеланам, постраждалим учасникам Революції Гідності та членам їх сімей, а також членам сімей загиблих/померлих волонтерів, Захисників і Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності у 2024 році.
➡️Зокрема, відповідно до змін, передбачено проведення заходів із соціальної адаптації військовослужбовців та звільнених з військової служби і членів їх сімей шляхом:
✔️надання грошової допомоги для компенсації частини вартості путівки за самостійне санаторно-курортне лікування Захисникам та Захисницям І-ІІІ групи інвалідності та членам їх сімей;
✔️надання грошової допомоги для компенсації частини вартості послуг з відпочинку дітям загиблих/померлих Захисників та Захисниць України у відпочинкових закладах Чернівецької області.
☝️Так, у розділі ІІ Порядку передбачені умови і порядок надання зазначених грошових допомог, а саме наведений чіткий перелік документів, механізм отримання та їх розміри.
❗Звертаємо увагу, що заяву довільної форми із зазначенням міжнародного номера банківського рахунка, на який будуть перераховані кошти, згоду на обробку та використання персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», які необхідні для призначення цих допомог, і відповідний пакет документів заявники подають до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій (районних військових адміністрацій) та виконавчих органів місцевого самоврядування Чернівецької області.
👇За детальною інформацією звертатись за телефоном (03732)20470