На базі Дністровської філії Чернівецького обласного центру зайнятості селища Кельменці відбувся міні-ярмарок вакансій в аграрному секторі, за ініціативи Дністровської районної військової адміністрації

Дата: 17.07.2024 12:00

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

➡️У заході взяли участь начальник РВА Віталій ЯКУБЕНКО, перша заступниця начальника РВА Наталія РЕШЕТНІК, роботодавці у сфері аграрного бізнесу Кельменецької та Лівинецької громад, безробітні – учасники бойових дій.

🙏На початку зустрічі присутні вшанували пам'ять усіх, хто віддав життя за Україну, хвилиною мовчання.

👉Під часи наради були озвучені пропозиції та можливості працевлаштування у аграрному секторі Дністровського району, а також наголошувалося на важливості дбати про тих, хто зараз повертається з війська.

💬Ми повинні напрацьовувати спільні проєкти щодо їх психологічної підтримки, відновлення та працевлаштування. Основне завдання – забезпечити робочі місця учасникам бойових дій, - зазначив Віталій ЯКУБЕНКО.

ℹ️Директор Дністровської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Едуард СЕКРЕТА ознайомив присутніх із новими правилами та можливостями працевлаштування:

✅За працевлаштування безробітних, які перебувають у статусі безробітного понад один місяць з числа учасників бойових дій роботодавцю може надаватися компенсація 50% фактичних витрат, на оплату праці, але не більше розміру мінімальної заробітної плати.

✅Термін працевлаштування строком не менше ніж на один рік.

✅Загальна тривалість виплати 6 місяців впродовж року.

✅За працевлаштування безробітних, які перебувають у статусі безробітного понад один місяць з числа учасників бойових дій роботодавцю може надаватися компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску, але не більше подвійного розміру мінімального страхового внеску.

✅Термін працевлаштування строком не менше ніж на два роки.

✅Загальна тривалість виплати 12 місяців протягом двох років

ℹ️На замовлення роботодавців здійснюватиметься безкоштовне професійне навчання :

✔️в закладах вищої, фахової перед вищої та професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості;

✔️на підприємствах, установах, організаціях;

✔️безпосередньо в роботодавців.

Професійне навчання безробітних здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

☝️Працевлаштування учасників бойових дій - важлива складова комплексної системи підтримки учасників бойових дій та їх родин.