Начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО вручив нагороди матерям-героїням Дністровського району

Дата: 17.07.2024 14:00

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

📝 Відповідно до Указу Президента України за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку присвоєно почесне звання «Мати-героїня» багатодітним матерям Хотинської, Недобоївської, Мамалигівської та Клішковецької громад.

💬 "Мати-героїня" - це не просто висока відзнака, це прояв глибокої вдячності та поваги до жіночого материнства. Це державне визнання материнської самовідданості, наполегливої і надважкої праці, яку матір вкладає у своїх дітей.

Ваша сила та витримка, будучи дружинами та матерями, з великою любов'ю та відданістю виховувати майбутнє нашої країни, заслуговує великої поваги. Особливо цінно, саме зараз, в такий важкий час для нашої держави вшановувати тих, хто дарує життя, - зазначив очільник району Віталій ЯКУБЕНКО.

💐Бажаємо кожній багатодітній мамі міцного здоров’я, злагоди, благополуччя й сімейного затишку. Низький уклін Вам, берегині нашого краю. Нехай ваші діти приносять вам втіху, нехай звеличують нашу державу і роблять її міцнішою!

ℹ️Довідково

«Мати-героїня» – державна нагорода України – почесне звання, що надається Президентом України жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку.