Серед звільнених з ворожого полону є і чернівчанин — молодший сержант Віталій Грижак

Дата: 18.07.2024 11:00

Фото без опису‼️Маємо надзвичайно приємну звістку: серед звільнених з ворожого полону є і чернівчанин — молодший сержант Віталій Грижак.

Він перебував у полоні з травня 2022 року. Наразі його та інших захисників чекає реабілітація і заслужений відпочинок.

✨Вітаю його особисто, рідних і близьких з цим довгоочікуваним поверненням на рідну землю.

Нагадаю, вчора Україна повернула з російського полону 95 захисників. Це воїни Збройних Сил України, Національної гвардії та прикордонники.

☝️Загалом, за час повномасштабної війни з полону Україні вдалося визволити вже 3405 українців.

Дякую президентові України Володимиру Зеленському, керівнику Офісу президента Андрію Єрмаку та всій українській команді, яка займається обмінами, за те, що повертають наших людей додому.

🇺🇦Разом переможемо!
Слава Україні!