Відбулося чергове засідання колегії Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної військової адміністрації

Дата: 18.07.2024 13:00

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

🏥На колегії за участю першої заступниці начальника Чернівецької ОВА Альони Атаманюк розглянули питання діяльності закладів охорони здоров’я області, першочергові виклики для медичної галузі краю.

🩺Йшлося про організацію стаціонарної та амбулаторної реабілітаційної допомоги в закладах охорони здоров’я області, стаціонарної та мобільної паліативної домоги у тому числі людям з розладами психіки та поведінки, дотримання маршруту пацієнта, підготовку і проведення додаткових заходів з імунізації дитячого та дорослого населення проти кашлюка, дифтерії, правця на території Чернівецької області у 2024 році, виконання плану заходів з підвищення кіберзахищеності систем медзакладів за ІІ квартал нинішнього року

💬«Надання якісних медичних послуг, робота з Національною службою здоров’я України: ефективне виконання програм медичних гарантій та відповідних контрактів, профілактика захворювань – сьогодні у медичній галузі є чимало завдань. Їх виконання - щоденна праця буковинських медиків. Вже зараз необхідно подбати про майбутній опалювальний сезон, підготувати заклади охорони здоров’я до роботи у осінньо-зимовий період. Переконана, завдяки злагодженій, спільній роботі впораємося з усіма викликами », - зазначає перша заступниця начальника Чернівецької ОВА Альона Атаманюк.

Департамент Охорони здоров'я Чернівецької ОДА

🔔Слідкуйте за новинами області в Телеграмі 👉🏼 https://t.me/+SardTxzMP8plMWYy