Спільний брифінг представників Офісу Президента України, уряду, обласних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування та дипломатичних установ

Дата: 19.07.2024 09:00

Фото без описуФото без опису

🔷Начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО, його перша заступниця Наталія РЕШЕТНІК разом із головами територіальних громад району в онлайн режимі взяли участь у спільному брифінгу представників Офісу Президента України, уряду, обласних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування та дипломатичних установ.

➡️ Під час брифінгу стало відомо, що 20 липня 2024 року уряд планує запустити гарячу лінію 15-49 з питань енергетики. Також запрацюють програми кредитування і зменшення кількості дозвільної документації для підключення додаткової генерації.

🔰На брифінгу було представлено цифрову платформу щодо систематизації наявних потреб і проектів в енергетичному секторі.

👉Такі брифінги проводитимуться кожних два тижні і будуть присвячені оперативному реагуванню на запити громад .