Вітання начальника районної державної адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА з Днем медичного працівника

Дата: 27.07.2024 09:00

💐Дорогі лікарі та працівники галузі охорони здоров'я!
💙💛Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника.
      У світі немає нічого дорожчого, ніж життя, а міцне здоров’я – це запорука життя щасливого. І саме ви, медики, прикладаєте чимало зусиль аби прийти на допомогу кожному пацієнту, вдихнути в нього віру в швидше одужання. Дякую вам за вашу невтомну працю, професіоналізм та відданість найгуманнішій із професій!
  🔰Сьогодні  вшановуємо  усіх медиків України, які рятують життя та здоров’я наших захисників. Дякуємо всім тим, хто рятує наших воїнів на передовій, тим, хто в тилу ставить на ноги поранених, яких евакуювали з епіцентрів бойових дій, тим, хто лікує покалічених дітей та жінок, тим, хто дбає про здоров’я кожного з нас.
 💝 У цей святковий день бажаю вам  міцного здоров’я, благополуччя та миру після нашої беззаперечної перемоги. Нехай ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію та шаною і повагою вдячних пацієнтів.
 🌹Нехай ваша душа завжди буде відкрита для добра і любові,  Бог оберігає від життєвих негараздів,  клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією.