Буковина у п’ятірці лідерів України за наявністю поголів’я овець та кіз

Дата: 22.10.2024 16:00

🐑🐐Буковина у п’ятірці лідерів України за наявністю поголів’я овець та кіз

☝️Аграрії Буковини продовжують нарощувати темпи виробництва сільськогосподарської продукції. За січень – вересень 2024 року обсяг виробництва валової продукції сільського господарства за статистичними даними зріс на 2,7 % проти відповідного періоду минулого року. Індекс виробництва продукції рослинництва склав 104,1%, тваринництва 99,3%.

✔️Зростання виробництва валової продукції відбулося завдяки нарощування її обсягів як в категорії сільськогосподарських підприємств (індекс за звітний період склав 106,0%) так і в господарствах населення (індекс виробництва – 101,5%). В структурі валової продукції господарствами населення вироблено 72,3 % її обсягу, а сільгосппідприємствами – 27,7 %.

📈За звітний період в усіх категоріях господарств зросло поголів’я свиней на 11,1% (в тому числі в сільгосппідприємствах – на 32,8%, в господарствах населення – на 2,2%), овець та кіз на 2,1% (в тому числі в сільгосппідприємствах – на 9,7%, в господарствах населення – на 1,5%), птиці свійської на 4,5% (в тому числі в сільгосппідприємствах – на 18,9%,в господарствах населення – на 0,4%).

📌Слід зазначити, що за наявністю поголів’я овець та кіз наша область займає 5 місце в загальноукраїнському рейтингу.