19 грудня стартує Програма цільового фінансування вразливих категорій бізнесу під час карантину «єПідтримка»

Дата: 13.12.2021 13:46

19 грудня 2021 року стартує програма цільового фінансування вразливих категорій бізнесу під час карантину «єПідтримка», яка ініційована Президентом України та спрямована на допомогу бізнесу, який найбільше постраждав під час карантину.

Програма є унікальною, оскільки одночасно бізнес отримує від держави фінансову підтримку, а громадяни — безкоштовні послуги у сферах культури, фізичної культури і спорту, здійснення внутрішніх пасажирських перевезень залізничним та авіаційним транспортом, а також для придбання книжок у суб’єктів господарювання.

Бюджет програми у 2021 році становить 8 млрд грн. Надалі планується розширення програми та додаткові кошти.

Термін дії програми «єПідтримка» - з 19 грудня 2021 року по 18 грудня 2022 року.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2021 № 1272 затверджено Порядок надання допомоги в рамках програми «єПідтримка» та Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання допомоги в рамках Програми «єПідтримка».

Крім того, з умовами програми та покроковою інструкцією отримання грошової допомоги у розмірі 1000 гривень можна ознайомитися за посиланням: https://e-aid.diia.gov.ua.

Також, з метою розповсюдження, на Порталі Дія можна завантажити рекламні матеріали для бізнесу, з якими можна ознайомитися за посиланням: https://e-aid.diia.gov.ua/business.html.

Для отримання виплат на першому етапі потрібно подати заявку в мобільному додатку Порталу Дія до 29 грудня 2021 року.

Проект реалізується Міністерстврм економіки України, Міністерством культури та інформаційної політики України, Національним банком України та Кабінетом Міністрів України. Міністерство та Комітет цифрової трансформації України розробляє технічну частину в застосунку Дія.