Мінреінтеграції: Евакуація набирає обертів

Дата: 14.09.2022 12:24

За два минулі дні з небезпечних регіонів і ТОТ виїхало близько 4 тисяч громадян. Таким чином, загальна кількість евакуйованих протягом останнього місяця на сьогодні складає понад 73 тисячі українців. Про це повідомляє Урядовий портал.

Зокрема, у межах обов’язкової евакуації з Донеччини виїхало орієнтовно 16 тисяч мирних громадян. З тимчасово окупованих територій Херсонщини – майже 22 тисячі, з ТОТ Запорізької області – близько 28 тисяч, з ТОТ Харківщини – приблизно 5 тисяч евакуйованих.

«Спостерігається постійна позитивна динаміка. Все більше людей прагнуть дістатися регіонів, контрольованих Урядом України. Оскільки вже усвідомили: евакуюючись, вони не їдуть «в нікуди». Держава опікується кожною сім’єю», – повідомив заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Бородай.