Привітання начальника районної військової адміністрації Олега Мельничука з Днем інженерних військ і Днем ракетних військ та артилерії

Дата: 03.11.2022 10:25

Шановні воїни інженери, артилеристи та ракетники!

Щиро вітаємо з вашими професійними святами — Днем інженерних військ і Днем ракетних військ та артилерії!

Висловлюємо Вам глибоку подяку за мужність і самовідданість у справі оборони Української держави, адже ви - це основа міцності нашої армії. Ви є надійним муром, який захищає нас від ворога.

Військовослужбовці інженерних військ, ризикуючи власним життям, здійснюють розвідку місцевості, розміновують та знешкоджують тисячі вибухових предметів, будують переправи та фортифікаційні споруди. Без вашої роботи неможлива ні вдала оборона ані вдалий наступ.

Українська армія сьогодні, всі роди військ – це неприступний мур, незламна стіна, що кожного дня захищає всю Україну від підступних атак ворога.

Із нагоди свята бажаю воїнам інженерам, артилеристам, ракетникам міцного здоров’я, миру, щастя, невичерпної енергії та Божої опіки.

Перемога буде за нами, бо за нами правда. Слава Україні, слава її Героям!

З повагою ,

начальник Дністровської районної