Привітання заступниці начальника районної військової адміністрації Лариси Селезньової з Днем енергетика України

Дата: 22.12.2022 10:15

Шановні енергетики району!

Щороку 22 грудня, в день зимового сонцестояння,  в Україні відзначають День енергетика. Ваше професійне свято випадає на той час, коли природа робить найдовшою ніч і найкоротшим день. Тим самим, наче підкреслюючи  значимість і важливість вашої професії.

З початком війни українська енергетика зустрілася із переліком нових, ще більш загрозливих викликів, як то ядерний тероризм із захопленням атомних електростанцій, численні пошкодження критичної інфраструктури – електричних і газових мереж. Аварійні бригади, у складі яких є і фахівці нашого району, відновлюють пошкоджені мережі та підстанції та повертають світло у звільнені міста і села. Ваша професія пов’язана з постійним ризиком, часто несе особливу небезпеку, вимагає пильності, великих знань й високих професійних навичок. І  сьогодні, у важкий для країни час, енергетики роблять усе, що від них залежить щоби підтримати Україну та українців в складних умовах війни.

Щиро вітаю Вас з нагоди вашого професійного свята. Бажаю всім працівникам енергетичної галузі мирної, безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.

Нехай завжди Вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!

З  повагою,

заступниця районної

військової адміністрації                                                      Лариса СЕЛЕЗНЬОВА