Відбулося виїзне засідання спостережної комісії Дністровської районної державної адміністрації

Дата: 23.12.2022 12:23

22 грудня  2022 року,  заступницею  начальника  районної  військової адміністрації, головою спостережної комісії Ларисою СЕЛЕЗНЬОВОЮ  проведено  виїзне, заключне в поточному році, засідання спостережної комісії Дністровської районної державної адміністрації.
    Комісією розглянуто  клопотання виправної колонії №67 щодо можливості умовно - дострокового звільнення засуджених , згідно з  поданими матеріалами та  прийнято  відповідні рішення.  Окрім того,  підведено  підсумки роботи  спостережної комісії  в ІІ півріччі  2022 року і обговорено  питання співпраці між  БО «FRE ZONE» з ДУ «Сокирянська виправна колонія  (№67)» та  спостережною комісією Дністровської районної військової адміністрації.
       Голова районної спостережної комісії Лариса СЕЛЕЗНЬОВА зауважила, що саме  виїзні засідання комісії   дозволяють з’ясувати реальний стан справ щодо  умов перебування людей в місцях позбавлення волі та дають можливість оперативно вирішувати ті нагальні питання, що належать до компетенції районних спостережних комісій.