Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Дата: 16.04.2023 08:37

Шановні жителі Дністровського району!

🕊️Від щирого серця вітаю кожну родину зі світлим та радісним святом – Великоднем!

☦️Воскресіння Ісуса Христа є воскресінням всіх найкращих чеснот, що закладені Богом в людині: честі, гідності, людяності, любові до ближнього. Цей день нагадує нам про торжество життя над смертю, а також про духовне відродження, яке потрібне кожній людині, всій українській нації і цілому світу.

Війна в нашій державі об’єднала українців та інші народи. Ми можемо мати різні погляди й переконання, звичаї і традиції, сповідувати інші релігії, але однаково віримо у Господню Силу і надіємося на Неї. Ми прагненемо миру і свободи, а також захисту своїх ближніх і рідної землі.

🤍Нехай це велике свято наповнить серце кожного світлими почуттями надії і любові, посилить віру в перемогу світла над темрявою, добра над злом. Нехай сила величного українського духу служить щоденно Україні, а Господь своєю любов’ю огорне кожного та дарує усім нескореність та силу, своє заступництво і переможний мир.

🇺🇦Ми надихаємося у молитві за наших рідних і близьких, за Україну, за її доблесні Збройні Сили. Віримо в нові перемоги та звершення!

🙏Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою, начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО.