30 квітня в Україні відзначається професійне свято – День прикордонника.

Дата: 30.04.2023 10:47

🇺🇦30 квітня в Україні відзначається професійне свято – День прикордонника.

Це свято справжніх захисників і захисниць, які вдень і вночі забезпечують надійний спокій всієї держави на кордоні. Перед ними щоденно стоїть завдання зі збереження і відстоювання суверенітету нашої країни.

☝️Державна прикордонна служба робить безцінний внесок у боротьбі за незалежність України. Військовослужбовці цієї професії охороняють державний кордон на суші й в морі, стоять на шляху до збереження спокою, благополуччя та цілісності нашої держави. Саме прикордонники першими зустріли окупанта на українському кордоні. Ці герої щодня охороняють нас та дають відсіч агресору.

🙏Висловлюємо глибоку вдячність ветеранам прикордонної служби та усім тим, хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов’язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої держави. Нехай любов до України та людська шана надихають Вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння своєму народові. Найкращі українські сини і доньки наближають переможний день, який принесе бажані для кожного українця мир і благополуччя.

👏👏👏Слава усім нашим захисникам і захисницям!💙💛

З повагою,

начальник районної