Дата: 06.06.2023 16:21

Фото без описуФото без опису‼️ Начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО та його заступники Наталія РЕШЕТНІК і Віталій ПОПОВ взяли участь у засіданні позачергової сесії Дністровської районної ради VІІІ скликання.

💙💛Запрошені та гості вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх невинних жертв російської агресії та жителів Дністровського району, які загинули за державний суверенітет та територіальну цілісність держави.

📝Депутатами погоджено утворення ДФТГ Дністровського району, затверджено Положення формування та схвалено кандидатуру Валерія ШАГАНА на посаду командира формування.

👉Представник військової частини, начальник групи по роботі з добровольчими формуваннями Леонід ЮРЧУК поінформував народних депутатів та присутніх щодо основних завдань та напрямів діяльності добровольчого формування Дністровського району.

✅На сесії розглянуто ряд інших питань життєдіяльності району, ухвалено відповідні рішення.

🇺🇦Крокуємо до Перемоги разом!