Вітання начальника Дністровської районної військової адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА з нагоди Дня Конституції України.

Дата: 28.06.2023 10:04

🇺🇦Серед свят, які відзначаються в Україні є такі, що мають особливу вагу. Це дати приурочені важливим процесам державотворення, до яких належить День Конституції, який ми відзначаємо сьогодні.
🖋Виписаний з відповідальністю і врахуванням найважливіших аспектів, він слугує нам Основним законом життя.
Сьогодні український народ переживає болі і втрати, пов’язані з війною. Ми навіть не уявляли собі, скільки випробувань і сліз, скільки витривалості і мужності стоїть за словами «усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішніми і прийдешніми поколіннями», бо війна була для нас далекою і вже пережитою сторінкою історії. На жаль, її захотіли повторити наші сусіди-наш ворог з особливою жорстокістю і цинізмом в 21 сторіччі.
Даючи їм гідну відповідь з допомогою більшості держав світу, які допомагають нам зброєю, коштами, вчинками, ми стоїмо сьогодні за найжаданіший і найнеобхідніший для людства мир, захищаючи кожний шматок нашої землі, кожний рядок своєї Конституції.
Тому й побажання нам усім, кому таке дороге майбутнє сьогоднішніх і прийдешніх поколінь, миру, злагоди, добра і здоров‘я, впевненості в тому, що наша Конституція буде захищена, що кожен її рядок буде виконуватись.

🇺🇦Слава Україні! Слава Героям!