Дата: 02.08.2023 10:46

☝️🌾 Держпродспоживслужба наголошує на необхідності дотримання суб’єктами господарювання правил безпеки при обробці полів засобами захисту рослин від шкідників, бур’янів та хвороб, а саме пестицидами.

📑🔍 Нагадуємо, що проведення хімічної обробки сільськогосподарських угідь регламентується законами України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист рослин», «Про пестициди і агрохімікати», «Про бджільництво», а також правилами ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» від 03.08.1998 р., ДСП № 382-96 «Державні санітарні правила авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів в народному господарстві України» від 18.12.1996 р.

🌐 Детальніше: https://bit.ly/3QjUnxB